Оперативна інформація стосовно боротьби з COVID-19 на Херсонщині (відео)

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв повідомив оперативну інформацію стосовно боротьби з коронавірусом на Херсонщині:

❗️Оперативна інформація ❗️

Станом на 13 квітня маємо вже 34 лабораторно підтверджених випадки коронавірусу на Херсонщині. З них одне одужання у Генічеському районі, та один летальний випадок в Олешківському.

Три нових лабораторно підтверджених захворювання виявлено за останню добу.

❗️2 особи з Олешківського району, які контактували із раніше захворілимна COVID-19 чоловіком, членом їх родини⬇️
◾️ жінка 32 роки та маленька дитина, якій 24 квітня виповниться лише 1 рік. Наразі вони знаходяться на самоізоляції. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд. Їхній стан задовільний.
◾️ жінка, 44 роки з Білозерського району (с.Чорнобаївка). Яка нещодавно повернулася з Києва. Госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан її стабільно важкий, вона отримує кисень. Підключення до апаратів ШВЛ – не потребує❗️

Наразі встановлюється коло контактних осіб для проведення ПЛР досліджень.

Триває робота Єдиного антикризового штабу. За підтримки великого, середнього та малого бізнесу зібрано 16 млн 300 тис грн. З них частину залучено у вигляді продовольчого забезпечення, засобів індивідуального захисту для незахищених верств населення.

На сьогодні благодійна, спонсорська та інша матеріальна допомога для закладів охорони здоров’я становить 4 млн 421 тис грн.

Впродовж вихідних надійшло⬇️
◾️ 970 респіраторів та медичних масок;
◾️ 485 медичних халатів;
◾️ 18 350 медичних перчаток;
◾️ 224 захисних окулярів;
◾️ 51 літрів дезінфікувальних засобів.

Завтра ми очікуємо прибуття на Херсонщину чергової партії допомоги, яка прибула в Україну з Китаю під патронатом Президента України Володимир Зеленський.

За період обмежень автошляхів, з 11 по 13 квітня 2020 року, поліцейськими на території м. Олешки та с. Малі Копані, Голопристанського району проведено наступну роботу⬇️
◾️складено всього адміністративних матеріалів 36.
◾️ перевірено перевірку осіб, які перебувають на самоізоляції;
◾️проведено 140 профілактичних бесід із громадянами, суб’єктами господарювання щодо недопущення порушення карантинних обмежень та заборон.

Шановні мешканці області, в час коли ми всі маємо об’єднатися заради спільної перемоги, я хочу вас про дещо попросити: будь ласка залишайтеся вдома, заради себе та заради ваших близьких! Будьте здорові!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: