Основні нюанси обігріву за допомогою кондиціонерів

Кондиціонер – це вид кліматичного обладнання, яке встановлене майже у всіх житлових приміщеннях. При будівництві споруд передбачають місце для встановлення кондиціонування та шляхи відведення води. Влітку прилад ефективно бореться зі спекою, а в холодну пору року допоможе підтримувати тепло в приміщенні. Опалення за допомогою кондиціонування має свої особливості.

Особливості обігріву кондиціонером

Кондиціонер – універсальний прилад для підтримки комфортного клімату у приміщенні. Тому обігрів кондиціонером має велику кількість переваг у порівнянні з іншими видами опалення:

  • простий монтаж – не потрібно встановлювати котли, радіатори, підводити труби з водою;

  • можна використовувати цілий рік, не потрібно консервувати на зиму;

  • доступність енергоносіїв – не в кожному будинку, особливо за містом, є газ та водопровід. Зате електрику провести дуже просто, а її цілком достатньо для роботи кондиціонера;

  • точний температурний режим – за допомогою кондиціонера можна легко контролювати температуру в приміщенні та підтримувати її в оптимальних величинах. Це дуже актуально у приміщеннях, де знаходяться діти (школи, дитячі садки, центри розвитку), лікарнях, аптеках, в офісах;

  • економічний фактор – установка кондиціонера обійдеться дешевше, ніж інші системи опалення. А зі зростанням цін на газ і вугілля, його недостатню закупівлю, опалення кондиціонуванням стає ще й дешевшим. До того ж у перспективі ви можете перейти на відновлювані джерела енергії (дахові сонячні батареї, вітрові установки).

Є невеликий нюанс – у всіх кондиціонерів є обмеження за максимальною та мінімальною температурою. України це стосується меншою мірою, оскільки ми живемо у помірному кліматі. Більшість моделей обмеження за мінімальної температури -8°С. Для спліт-систем показник нижче – до -15°С.

Спеціальні кондиціонери на обігрів

Виробники кондиціонерів модернізують свої пристрої, щоб вони ефективно працювали на обігрів. Вони вдосконалюють сам пристрій, холодоагенти.

  • Спліт-системи з тепловими насосами: у зовнішньому блоці встановлений вентилятор з більшою продуктивністю, є підігрів картера компресора, встановлений електронно-регулюючий вентиль, який регулює подачу холодоагенту в теплообмінник.

  • Повітряний тепловий насос з бойлером – працює за принципом повітря-вода, призначений для обігріву або охолодження, подачі теплої води, в тому числі і в систему теплої підлоги.

Сучасні канальні кондиціонери, або ж інші види обладнання, чудово справляються з обігрівом приміщень у будь-яку погоду.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: