Освітян Херсонщини, які прийматимуть у випускників ЗНО, вакцинуватимуть від COVID-19 у першу чергу

Вчителів Херсонської області, які братимуть участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, щеплюватимуть вакциною виробництва Sinovac Biotech CoronaVac проти COVID-19. Вакцинація за власним бажанням освітян.

Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.

Це — вакцина, яка надійшла до України 25 березня 2021 року. На Херсонщині вакцинуватимуть освітян мобільні бригади з імунізації. Для формування списків охочих щепитись та планування графіку виїздів мобільних бригад будуть призначені регіональні координатори з вакцинації. Педагоги, які хочуть щепитись, можуть звертатися до структурних підрозділів з питань освіти обласних державних адміністрацій. Всіх, хто пройде вакцинацію, через 28 днів вакцинують другою дозою з цієї ж партії вакцин CoronaVac. Тобто за кожним щепленим першою дозою буде зарезервована друга доза із цієї ж партії.

Крім освітян, залучених до ЗНО, першою партією вакцини CoronaVac щеплюватимуть маломобільні групи населення і тих, хто за ними доглядає, олімпійців і паралімпійців, які представлятимуть Україну на змаганнях у Токіо2021 року, та співробітників патрульної поліції і Державної міграційної служби.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: