Перекриті дороги та великі затори – на Херсонщину приїхав Разумков (фото, відео)

13 травня зранку жителі Херсона не могли добратися вчасно на роботу через великі затори – були перекриті деякі вулиці та відключені світлофори. На Херсонщину приїхав голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

У соціальних мережах херсонці ділилися фото і коментували ситуацію, що склалася на ранок у місті.

Перекриті дороги та великі затори – на Херсонщину приїхав РазумковFacebook/Олександр Рибка

«Херсон паралізований! Світлофори не працюють! Хтось приїхав? Пора вже цю традицію скасувати! Один кортеж закидати яйцями і будуть ховатися!», — пише волонтер Ігор Кураян.

«А хтось знає, чому в Херсоні затори, відключені світлофори в центрі і другий день на кожному перехресті стоять хлопці і дівчата у поліцейській формі», — питає В’ячеслав Савченко.

Наявність заторів у місті підтвердила і кореспондентка Суспільного, яка також у цей час добиралась на роботу. Оксана Хлєбус відзняла відео.

Згодом на сторінці поліції Херсонської області у Facebook з’явилась інформація про те, що на території Херсонської області перебуватиме охоронювана особа. У зв’язку з цим в обласному центрі поліцією були вжиті певні необхідні заходи в організації дорожнього руху, зокрема на деяких вулицях вимкнені світлофори та можливе тимчасове обмеження руху транспортних засобів.

Поліція попросила водіїв з порозумінням поставитись до цього.

Як повідомляла облдержадміністрація, 13 травня Голова Верховної Ради Дмитро Разумков перебуватиме з робочою поїздкою у Херсонській області.

Голова українського Парламенту разом зі Спікером Сеймаса Литовської Республіки Вікторією Чмілітє-Нільсен відвідають контрольні пункти в’їзду-виїзду «Чонгар» та «Каланчак», де ознайомляться з порядком здійснення митного контролю, прикордонного контролю на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим та з роботою сервісної зони на КПВВ.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: