Під час ДТП з автобусом на Херсонщині постраждали четверо дітей (відео)

У результаті смертельної автобусної ДТП, що сталася на Херсонщині 9 листопада, постраждало четверо дітей.

Про це повідомляє Укрінформ, з посиланням на у прес-службу Херсонської ОДА.

«9 листопада у Херсонську дитячу обласну клінічну лікарню було доправлено четверо дітей (два хлопчики 8 та 16 років та дві 15-річні дівчини). Першу медичну допомогу їм надано у Херсонській обласній клінічній лікарні черговим нейрохірургом», — повідомили у пресслужбі.

У трьох дітей черепно-мозкові травми (у двох – відкриті, в однієї дитини – закрита), їх стан – задовільний. Четверту постраждалу у ДТП дитину обстежили амбулаторно, уражень не виявлено.

На стаціонарному лікуванні в Херсонській обласній клінічній лікарні знаходяться троє дорослих. Один пацієнт — у нейрохірургічному відділенні, у нього діагностували закриту спинно-хребтову травму, перелом ребер з обох боків, забій легень. Ще один пацієнт з переломом правої плечової кістки і лівого зап’ястка отримує допомогу в ортопедично-травматологічному відділенні та готується до оперативного втручання. А пацієнт з легкими ушкодженнями отримує консервативне лікування в неврологічному відділенні.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: