Під Херсоном намагаються замести сліди злочину (відео)

На території Антонівської селищної ради сьогодні викрили схему відмивання коштів. Бетонна дорога у межах провулку Колхозного та вулиці Суворова (у Антонівці), на яку пішли мільйони з бюджету, виявилося, зроблена з порушеннями та без закладання арматури.

Три депутати Херсонської міської ради : Олег Романюк, Віталій Богданов та Олександр Кривчун — склали про це акт та планують заявити у правоохоронні органи. Справа в тому, що сьогодні на вулиці Антонівки приїздила одна з контролюючих комісій (імовірно, з Держаудитслужби). Представники місцевої влади їй показали, ніби то дорога зроблена без порушень та має за основу арматуру, як то має бути. Втім, як виявили депутати, то Антонівська влада на чолі з головою Ігорем Семенчевим просто інсценувала наявність залізного каркасу. Для цього у бетоні випиляли невеликі шматки, туди вставили 20-сантиметрові прутики арматури (усе це можна побачити на відео), показали перевіряючим, щоб ті зробили потрібну відмітку.

На місці прибули й журналісти Херсон week. Як пояснили нам місцеві жителі, цю бетонну дорогу однозначно робили без закладання арматури.

По-перше, укладання бетонної дороги на ухилі без арматури — то грубе порушення у будівництві доріг.

По-друге, якщо така арматура фігурувала у кошторисі робіт, які зроблені за рахунок платників податків Антонівки, то це пряме свідчення відмивання коштів Антонівської селищною радою.

Ми стежимо за ситуацією, та пізніше розповімо вам більше про ці схеми, їх фігурантів та дії правоохоронців.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: