Під Херсоном провели секретну сесію (відео)

Вчора у Антонівці під Херсоном громадський рух «Народний контроль» зафіксував неправомірне голосування на сесії, яку намагався приховати голова Ігор Семенчев.
На сесії Антонівської селищної ради прийняли неправомірне рішення про виділення ряду земельних ділянок, в тому числі біля води. Ані проект рішення, ані розпорядження про призначення сесії не було вчасно викладено на сайт ради, як то має бути за регламентом. Отже в суді таке рішення можливо відмінити.
У громадян, які прийшли на сесію, чимало скарг і питань до голови земельної комісії Юрія Кунця (на відео). Той в свою чергу зізнався на камеру, що проекти рішень – йдуть виключно з рук голови Антонівки, прибічника регіонала Володимира Сальдо — Ігоря Семенчева. Сам голова Антонівської селищної ради зізнався на камеру, що порушив регламент і не виклав проект рішення за 21 день, як то має бути. Подробиці на відео.

 

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: