Під виглядом боротьби з короновірусом у Херсоні депутати вирішували свої питання

Сьогодні відбулася позачергова сесія Херсонської міської ради «по короновірусу». На якій мали б бути обговорені та підтримані заходи на профілактику епідемії вірусу у нашому місті. Проте «під шумок» міський голова та його група депутатів вирішувала й власні питання, які не стосуються боротьби з короновірусом. Про це у соцмережі facebook повідомив депутат міськради Віталій Богданов.

#АГН
сесія по коронавірусу :
Ви тільки подивіться,що більшість мера тільки понапихувала в Рішення, яке мало бути виключно для підтримки медичної галузі по подоланню проблеми з наступаючим вірусом!!!
⭕️⭕️⭕️
1) Яким чином придбання на позачерговій сесії в закритому режимі в умовах тотального карантину мультимедійної дошки для школи #1 ( директорка Устінова, мама депутата) — допоможе зупинять наступ вірусу? #фото
2) Теж саме, але вже 1 046 000,0 грвн на КП «Будинок ветеранів» на кап видатки, а саме підключення електроенергії ???Це має злякать коронавірус??
3) про футбол ⚽️ навіть не коментую

….вже зовсім подуріли!!!, — написав Богданов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: