Під закінчення каденції херсонські депутати ділять комунальне майно

Сьогодні під час сесії Херсонської міськради викрили відомі прізвища тих херсонських депутатів, хто хоче під закінчення каденції роздеребанити комунальні приміщення. За списком це 87 приміщень у Херсоні, що належать громаді, багато з яких мер із підлеглими не використовують раціонально та для прибутку.

 

Із заявою під час сесії виступив депутат Олег Романюк:

 

—  Я проаналізував кілька об єктів, що продані міською радою, як оцінщик зробив свою оцінку по трьом об’єктам. Я вважаю, що за минимальною оцінкою херсонська громада втратила мінімум 5 мільйонів гривень. Це тільки на трьох об’єктах. Депутати голосують за свої об’єкти, Ценкер, Больбот, Хмаро, Мазур, Белоковіленко, для себе повідбирали об’єкти нерухомості…

Нагадаємо, секретар міськради Олена Урсуленко намагалася зламати сценарій мера Миколаєнко по віджиманню майна в громади та подала до суду на мерію та начальницю департаменту комунальної власності Алісу Вербицьку. Саме за це їй хотів помститися Володимир Миколаєнко і разом з підтримкою виставив на сесію питання щодо зняття секретаря.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: