Підприємці Херсона голосують за звернення до Президента України

 

Вже понад 12 300 голосів залишили бізнесмени, в тому числі Херсона, під зверненням Президенту України. За посиланням https://petition.president.gov.ua/petition/86002
голосують за петицію, яка передбачає збереження та розвиток спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.
Серед вимог — створення при Президентові України постійно діючого органу, метою діяльності якого буде забезпечення розвитку мікропідприємництва. Цей орган повинен формуватися за пропорційною системою, до складу якого входитимуть представники органів центральної влади та представники мікропідприємництва.
Розробити та прийняти закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощеної системи оподаткування, який унеможливив би на майбутнє знівелювання «спрощенки», і відповідно до вимог сучасності, створив сталі умови для розвитку мікропідприємництва як запоруки соціальної і економічної стабільності України.

Голоси потрібні ще, і час підписати петицію ще є (28 днів).
Верифікація через систему Приват займає кілька хвилин. Для цього вам буде потрібна картка приват-банку та електронна пошта.
Після ідентифікації потрібну петицію можна буде розшукати за номером 86002 або за посиланням в тексті вище.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: