Північно-Кримський канал використовуватиметься лише для зрошення і забезпечення водою аграріїв Херсонщини

Північно-Кримський канал перейде у підпорядкування Мінагрополітики та використовуватиметься лише для зрошення і забезпечення водою аграріїв Херсонщини.

Про це заявив міністр агрополітики та продовольства Роман Лещенко.

«Хочу запевнити, що Північно-Кримський канал переходить у підпорядкування Мінагрополітики й це зумовлено реалізацією Національного пілотного проєкту зрошення та меліорації. Основним завданням цього року в питанні розвитку іригаційних систем є запуск пілотних проєктів у трьох областях: Херсонській, Одеській та Миколаївській», – повідомив міністр.

Раніше канал належав Держводагентству, проте, як повідомив Лещенко, зараз форму управляння каналом змінюють задля намірів створити «ефективну систему з відродження та будівництва нових зрошувальних проєктів».

На думку міністра, будь-які інші трактування причин зміни форми управління Північно-Кримського каналу є «безпідставними».

«Зараз канал використовується для зрошення і забезпечення водою лише аграріїв Херсонщини й жодних перемовин ні з РФ, ні з окупаційною адміністрацією Криму про поновлення водопостачання до півострова не ведеться», – додав Лещенко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: