Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до бюджетів громад Херсонщини

Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до бюджетів громад Херсонщини й складає понад 9 відсотків у загальних доходах місцевих бюджетів, а це 115,1 млн гривень.

Майже 88 відсотків цього платежу складає внесок юридичних осіб. Адже з початку року вони перерахували 100,8 млн гривень плати за землю.

Громадяни збагатили скарбниці громад на 14,2 млн гривень земельної плати.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м Севастополі нагадує, що платниками земельного податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні, та земельні частки (паї), які перебувають у власності. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: