Поблизу Херсона відбулося самозахоплення рекреаційної зони

Віталій Богданов. Олег Романюк та Олександр Кривчун склали акта про спробу захоплення 7 гектарів,  що належать територіальній громаді, і подали заяву до правоохоронних органів про вчинення кримінального злочину.

Стрілкою вказано маєток Семенчева

Як ми вже повідомляли, селищний голова Антонівки Ігор Семенчев почав здійснювати самозахоплення 7 гектарів рекреаційної зони Дніпра. Задля цього він почав зводити паркан висотою 2.5 метрів, перегородивши вулицю поруч зі своїм маєтком, що веде до річки і пляжних зон спільного користування. В такий спосіб він вчетверо перевищив територію скандально знаменитого «Антонівського Межигірья» Миколи Костяка.

За словами депутатів, вони подали заяву до правоохоронних органів про вчинення кримінального правопорушення, а саме: захоплення рекреаційної зони в кримінальний спосіб, що завдає державі матеріальних збитків на сотні мільйонів гривень. Скоріш за все, відомості будуть внесені до ЄРДР і почато кримінальне впровадження з перспективою довготермінового обмеження волі.

В. Марус

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: