Понад 1000 ДТП з початку року: коли на дорогах Херсонщини з’являться камери фіксації порушень

Від початку року на території Херсонської області зафіксовано 1025 ДТП, з них 159 – з постраждалими. Про це повідомив пресофіцер Патрульної поліції Херсонської області Андрій Кований у програмі Українського радіо.Херсон «Тема дня».

За його словами, третина пригод з постраждалими спричинені перевищенням швидкості.

«Це – доволі поширене порушення. Як наслідок, загинуло 9 громадян, 62 — травмувалися. І це лише за 4 місяці поточного року. На жаль, поки що на території всієї країни не діють камери автоматичної фіксації порушень швидкісного режиму. Це лише впроваджено у Києві та Київській області. Є кілька камер на території Львівської області. У Миколаївській теж віднедавна. Статистика свідчить, що на ділянках, де встановлені камери автоматичної фіксації порушень швидкісного режиму, вдвічі збільшилася кількість постанов і у стільки ж зменшилася кількість аварій. У Херсоні цих камер поки що немає, але очікується, що до кінця року вони будуть встановлені у Херсонській області», — повідомив Кований.

Пресофіцер також зазначив, що ДТП частіше стаються саме на території населених пунктів, хоча в них і діють обмеження за швидкістю до 50 км/год.

«На трасі, де є можливість рухатися з більшою швидкістю, є, відповідно, і можливість побачити транспортний засіб заздалегідь – більша оглядовість. Водій тримає більшу дистанцію, ніж у місті. Проте маємо піковий період і на автошляхах – влітку, під час курортного сезону і збору урожаю. Що ж до порушників швидкісного режиму, то переважна їх більшість роблять це свідомо або перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння», — сказав Андрій Кований.

За його словами від початку травня патрульні склали 840 постанов за перевищення швидкісного режиму:

«Ми маємо у своєму розпорядженні три прилади TruСAM. Працюємо як на автошляхах області, так і на території обласного центру на ділянках, де можна їх застосовувати (Миколаївське шосе, Бериславське шосе, Кіндійське шосе, вул. Перекопська, шосе ім. Чорновола, вул. Нафтовиків). Втім, якщо порівнювати з іншими європейськими країнами, то штрафи за перевищення швидкості у нас невеликі», — каже Андрій Кований.

З березня поточного року вони складають: за перевищення швидкості на 20 км/год і більше, ніж дозволено – 340 грн, а за перевищення на 50 км/год і більше – 1700 грн.

Галина Воробєй. Суспільне.Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: