Porsche, нова квартира та 4 млн гривень доходу: депутат Херсонської міськради від “Слуги народу” подав декларацію

Перший депутат Херсонської міськради подав до Нацагентства з питань запобігання корупції декларацію за минулий 2021 рік. Ним став член фракції “Слуга народу” та колишній директор КП “Херсонтеплоенерго” Сергій Харченко. 

За минулий рік статки та майновий стан депутата суттєво покращився. Як зазначено в декларації, в 2021 Харченко став власником квартири у Херсоні, площею майже 31 кв.м. Її вартість склала близько 350 тисяч гривень.

Також минулого року Сергій Харченко пересів за кермо дорогого авто – Porsche Cayenne 2014 року випуску. Її вартість не вказана, адже депутат нею лише користується. Власником елітного автомобіля є такий собі Євген Дронов – колишній помічник народного депутата Олексія Ковальова (Слуга народу), з яким у Харченко є спільний бізнес

Судячи з декларації, після звільнення з “Херсонтеплоенерго” Харченко став успішним підприємцем, про що пізніше. А за 5 місяців очолювання комунального підприємства він заробив 224 тисячі гривень. А далі прийшов успіх в бізнесі. Як вказано в реєстрі юридичних осіб, Сергій Харченко зареєстрував ФОП напочатку червня 2021 року. І за шість місяців встиг заробити 3,8 млн гривень. Також в депутата є дохід від здачі в оренду землі – 8900 грн.

На більше 1,4 млн гривень зросли готівкові збереження Сергія Харченко за 2021 рік. Готівкою депутат від “Слуги народу” задекларував близько 493 тисяч гривень та 61150 доларів США (або близько 1,7 млн гривень). Також в банку Харченко зберігає 52 тисячі гривень. Збільшилась і сума коштів, які депутат позичив третім особам – це 25 тисяч доларів та 20 тисяч фунтів стерлінгів (в гривні це близько 1,5 млн гривень). Загалом же Сергій Харченко позичив іншим людям близько 2,5 млн гривень по курсу на сьогоднішній день (з урахуванням доларів та фунтів стерлінгів).

Варто зазначити, що до червня 2021 року Сергій Харченко офіційно не займався жодним бізнесом. До “Херсонтеплоенерго” він працював директором банкрута КП “Дніпровський” та офіцером поліції, судячи по даним з аналітичної системи Youcontrol.

Нагадаємо, що директор КП “Херсонтеплоенерго”, депутат від партії “Слуга народу” Сергій Харченко написав заяву про звільнення за власним бажанням. Місце очільника комунального підприємства зайняла колишня заступниця директора “Херсонтеплоенерго” Олена Дзекан-Полякова.

Джерело

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: