Постраждалим від аварії на колекторі херсонцям виділять понад 3 млн гривень (відео)

Суспільне.Херсон

Під час сесії Херсонської міської ради депутати проголосували за виділення 3, 094 млн грн на придбання житла сім’ям, що постраждали внаслідок аварії на напірному каналізаційному трубопроводі по вул. Штурвальній.

Про це йдеться на сайті Херсонської міської ради.

Рішення виділити гроші постраждалим від аварії на колекторі підтримали 44 депутати.

За словами начальниці управління соціальної політики Олени Рузгіс, допомогу отримають сім’ї, які нададуть весь пакет необхідних документів і розрахункові рахунки для переводу грошей. Це можливо зробити протягом двох тижнів.

Гроші, за словами секретарки Галини Лугової, призначені для придбання житла двом родинам, будинки яких не підлягають відновленню. Але херсонці говорять, цього не вистачить на гідне житло.

«Аби посилатися на те, що 30-35 тисяч доларів – це є те майно, на яке достатньо грошей, то взагалі необхідно провести відповідну експертизу. Тому я вважаю, що необхідно звернутися людям до мера, до депутатів, щоб було розглянуто питання та більш гідно, спеціалізовано та професійно підійти до цього питання», — каже адвокатка, представниця двох постраждалих родин Тетяна Вериковська.

Після оголошення рішення мешканці будинків по вул. Штурвальній повернулися до сесійної зали з наміром поспілкуватися з міським головою Ігорем Колихаєвим. За словами адвокатки Тетяни Вериковської, якщо до 17 грудня не буде прийнято рішення про підвищення розміру грошової допомоги, вони планують подавати до суду та вимагати призначення незалежної та товарознавчої експертиз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: