Правоохоронці розслідують карну справу проти чиновниці херсонської мерії Вербицької

Аліса Вербицька

На останній черговій сесії Херсонської міської ради в додаткових питаннях «засвітилось» питання ТОВ «ОТМ ПЛЮС», яке отримало приміщення 348,5 квадратних метрів в оренду на 35 років по 10 гривень за квадратний метр у самому центрі міста — на вулиці Суворова. Тепер же чиновники міськради пропонували депутатам дозволити викуп приміщення без аукціону.

Така «лояльність» до підприємців з боку мерії зацікавила екс-депутата, політика Віталія Богданова.

Як повідомив політик у соціальній мережі facebook, ТОВ «ОТМ ПЛЮС» останнім часом отримала ще 4 комунальних приміщення. Це є прямим порушенням законодавства з боку начальниці управління комунальної власності Аліси Вербицької.

При цьому маючи максимальну лояльність від керівництва відповідного Управління (очолює його скандально відома чиновниця Аліса Вербицька), приватна компанія отримала згоди на здійснення невід’ємних поліпшень, але порушивши Закон! З цього приводу мною написано Заяву про злочин!, — написав Віталій Богданов.

Як зазначив Віталій Богданов, «це в той час, коли сотні підприємців отримували відмови зі стандартною відповіддю — «Приміщень немає». Якась ТОВка отримала 5 ласих приміщень. В той час коли ОСББ отримували свої ж приміщення на рік-два оренди — а ця сама ж ТОВка аж на 35 років та й ще за неринковою ціною».

Крім того, політик повідомив, що правоохоронці внесли заяву до ЄРДР за номером #120222310000148 за Ст.191 ч.2 КК України (Стаття 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: