Проекти будинків з гаражем

Мій дім — моя фортеця. Ця мудрість завжди актуальна.

Обираючи житло для себе та своєї родини ми опиняємось перед вибором — купувати квартиру або будувати приватний будинок. Головною перевагою власного приватного будинку є можливість спроектувати житло під свої потреби. Допомогти реалізувати ваші задуми та мрії допоможуть фахівці з DOM4M. Спеціалісти компанії відстежують останні новинки у житловому будівництві. Ми переконані, що найприємніше в приватному будинку — це те, що власник сам вирішує, яким буде розмір його житлової площі і планування, а фахівці допоможуть з проектом будівництва.

Окремо потрібно розглянути іншу перевагу – приватний будинок з гаражем. На думку спеціалістів, такі будівлі мають суттєві плюси:

  • істотна економія простору у дворі
  • більш низькі витрати в порівнянні з витратами для створення окремого гаража з необхідними комунікаціями (електропостачання, вода тощо), фундаментом і, звичайно, додатковими стінами та дахом.
  • наявність гаража дозволяє не хвилюватися за безпеку вашого авто
  • швидкий і простий перехід з дому в гараж у будь-яку погоду

З безліччю проектів приватних будинків з гаражами, що істотно відрізняються один від одного, можна ознайомитися у відповідному розділі на сайті компанії DOM4M. Тут представлені проекти на будь-який смак. Гараж в будинку забезпечує значний комфорт. Ви можете поставити радіокеровані ворота. Тоді в негоду і в мороз не потрібно виходити з дому щоб сісти в автомобіль. Гараж в будинку допоможе зручно переносити речі в машину. Крім того, будинок з гаражем допоможе значно заощадити прибудинкову територію.

Будинок з гаражем має набагато більше переваг, ніж будинок з окремо збудованим гаражем. Окремий гараж доречний тільки за умови якщо земельна ділянка має достатні розміри (наприклад, не менше 10 соток). Крім того, даний гараж вимагає додаткові витрати на проведення електрики, каналізації, водопостачання тощо. При будівництві гаража в глибині ділянки до загальної суми витрат необхідно додати витрати на створення окремого під’їзду, що також є недешевим задоволенням. Окремі гаражі значно скорочують корисну площу земельної ділянки за рахунок створення окремого вимощення і під’їзду, які можна було б виділити для лаунж-зони, саду чи городу, інших корисних будівель. Також недоліком є складності в проведенні оздоблювальних робіт гаража з метою витримати загальну концепцію з будинком та іншими будівлями на ділянці. І, що досить важливо,  більш висока ціна, враховуючи всі перераховані вище необхідні заходи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: