Прокуратура Херсонщини підробляє показники своєї роботи?

Через це завтра о 10.00 під Херсонською обласною прокуратурою мешканці Херсона та області разом з громадськими організаціями вимагатимуть зняття з посад керівництва прокуратури.

На минулому тижні прокурор області Ігор Івченко провів нараду, де розповів про нібито героїчну боротьбу зі злочинністю на Херсонщині.

  • Прокуратура відзвітувала ніби то на Херсонщині у цьому році реєструється значно менше тяжких та особливо тяжких злочинів. Втім прокурори забули додати: це не завдяки їх роботі, а через приховування інформації про реальну кількість правопорушень. Так громадяни самі добиваються через слідчих суддів відкрити кримінальні провадження, бо поліція та прокуратура не хочуть відкривати справи
  • Прокуратура хвалиться і статистикою розкриття злочинів. Втім прокурори мовчать про те, скільки людей сьогодні добиваються самостійно через суди примушують поліцію та прокурорів працювати, проводити конкретні слідчі дії, які вони «не знають або не хочуть» проводити. При цьому суди визнають бездіяльність правоохоронців, а службові розслідування не проводяться.
  • Чому немає статистики ігнорування та порушення законних прав громадян під час розслідування, потерпілих, кого покарано за це? Скільки слідчих дій проведено за ініціативою потерпілих? Скільки незаконних рішень правоохоронців скасовано?

Усі протиправні факти, де фігурують інтереси херсонських політичних та олігархічних «тузів» типу Сальдо, Семенчева, Больбота, «вирішують» у кулуарах.

Вочевидь, замість роботи херсонські прокурори призвичаїлися брехати та грати з цифрами.

У соцмережах активісти громадського руху та політичної партії «Народного контролю» та «Самооборони» розповсюдили відповідні гасла: «Хто не працює, має йти відпочивати. А не покривати корупцію та злочини, отримуючи за бездіяльність зарплатню! Прокурорам Ігорю Івченко, Костянтину Шабуняєву – Ганьба!»

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: