Прокуратуру Херсонської області чекає перевірка

Сьогодні, завершальний день мирної акції активістів херсонського осередку «Народного контролю». Результатом п’ятиденної акції, за наказом Президента, стала зустріч мітингарів з заступником Генерального прокурора України Мустецею Ігорем Васильовичем, керівником департаменту Катериною Сляднєвою та начальником відділу Євгеном Сологубом.

Активісти «Народного контролю» домоглися створення робочої групи Генеральної прокуратури, яка вивчить скарги від потерпілих. А також протягом місяця відвідає Херсонщину для контролю слідчих дій відносно бездіяльності правоохоронних органів. Варто зазначити, що члени робочої групи обов’язково зустрінуться з потерпілими для надання консультації щодо розслідування.

В свою чергу Офіс Президента України взяв під особистий контроль роботу працівників Генеральної прокуратури. Тож, на думку активістів «Народного контролю», працівникам Прокуратури Херсонської області варто все ж таки почати працювати до початку перевірки.

Нагадаємо, що з понеділка активісти херсонського осередку «Народного контролю» проводили мирну акцію під стінами Офісу Президента України. Акцію проводили з метою отримати коментарі від Президента щодо відсутності жодних дій у розслідуванні бездіяльності правохоронних органів в Херсонській області.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: