Проти херсонського комунального підприємства відкрито чергове кримінальне провадження

До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені внесена справа щодо службового підроблення посадовцями МПК “Гарантія”. Про це повідомляє сайт “Чесна влада”. Заяву про вчинення злочину подали херсонські громадські активісти, які проводять аналіз роботи комунального підприємства. Нове кримінальне провадження стосується будівництва нового причалу компанією ПП “Мира-2013”.

“Внесення до ЄРДР стало можливим завдяки позову про захист честі, гідності, та ділової репутації, який МКП “Гарантія” в особі Семенчева подала до трьох фізичних осіб після публікації в мережі Інтернет низки матеріалів про підозрілу господарську діяльність МКП “Гарантія”. До позову були додані документи, з аналізу яких стало зрозуміло, що дані, внесені в декларацію про готовність причалу для швартування маломірних суден до експлуатації, не відповідали дійсності, як щодо цих відомостей, так і в принципі – факту готовності причалу. Що в свою чергу може вказувати на вчинення злочину – службове підроблення (ст.366 КК України).Один з відповідачів був змушений подати заяву, для того щоб ці обставини розслідувалися і їм була надана оцінка правоохоронними органами”, – повідомляє “Чесна влада”.

Варто зазначити, що ПП “Мира-2013” та МКП “Гарантія” раніше потрапили під приціл правоохоронних органів. Зокрема, наразі продовжується розслідування кримінального провадження за фактом змови посадовців комунального підприємства з трьома фірмами – ТОВ “Рефонт-ТВТ”, ПП “Мира-2013” та ТОВ “НВЦ “Укрсоюз” для розтрати бюджетних коштів. Мова йде про підряди на капремонт мосту у Гідропарку, будівництво споруд для швартування суден та капремонт пам’ятника Джону Говарду. Нагадаємо, що директором комунального підприємства “Гарантія” є депутат Херсонської міськради від партії “Наш край” Ігор Семенчев.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: