Протитуманні фари для вантажівок

Історія протитуманних фар така ж тривала, як і історія автомобіля. Ще на стадії існування кінних екіпажів візниці намагалися вирішити проблему освітлення дороги не лише у нічний час, а й у туманну погоду.

Першими протитуманними фарами були скляні ліхтарі зі свічкою всередині, встановлені на підніжку екіпажу або гасові пальники. За понад дві сотні років протитуманні фари для вантажівок еволюціонували до сучасних пристроїв зі світлодіодними або ксеноновими лампами.

У пристрої протитуманних фар та їх здатності розсіювати туман немає нічого фантастичного. Головною їхньою відмінністю від фар далекого та ближнього світла є спеціальне розташування в нижній частині вантажівки.

Якщо звернутися до метеорології ми дізнаємося, що туман стелитиметься нерівномірно в повітрі, мікро краплі води зависають над поверхнею землі на відстані до 30 сантиметрів і не дають світловим променям проникнути крізь них. Якщо встановити ліхтарі нижче шару туману, тобто на відстань менше, ніж 30 сантиметрів від землі, світло не буде розсіюватися, а буде направлено саме в тому напрямку, куди спрямована протитуманна фара.

Де купити протитуманні фари для вантажівок?

На сьогоднішній день компанія «Комтранс Україна» є найбільшим у нашій країні офіційним імпортером комплектуючих для вантажних автомобілів. У нашому інтернет-магазині представлена автофурнітура європейських компаній:

  • Daken
  • Domar
  • Orafol
  • Lokhen

Протитуманні фари представлені турецьким виробником Mars.

В асортименті магазину «Комтранс-2005» представлені фари як додаткові, якщо в комплектації вашої вантажівки вони не передбачені, так і вбудовані (під заміну основних фар, що вийшли з ладу).

Наші менеджери допоможуть вам підібрати комплект протитуманних фар на всі моделі вантажівок. Звернутися за допомогою ви можете, зателефонувавши:

  • +380 (67) 514-67-33 Віталій
  • +380 (67) 472-09-00 Євген
  • +380 (67) 551-79-97 Вадим

Співробітники компанії нададуть вам кваліфіковану допомогу в підборі авто фурнітури, а також розкажуть про поточні акції, наявність товару на складі, а також умови оплати та доставки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: