П’ять інструментів, які полегшать вашу роботу із закупівлями

Участь у державних закупівлях — відповідальне завдання. Будь-який неправильний крок може коштувати вам потенційної перемоги. Для того, щоб бути на сто відсотків впевненими у своїх діях, використовуйте п’ять зручних інструментів від майданчика SmartTender.biz.

Отримання довідки МВС за 2 дні

Довідка МВС про відсутність судимостей — це той документ, який переможець закупівлі повинен обов’язково надати замовнику. Ви можете витратити мінімум тиждень на підготовку документів та відвідування сервісного центру МВС або можете за три кліки замовити отримання довідки на майданчику SmartTender.biz. Ніяких додаткових документів вам не знадобиться. Довідка буде у вас на руках максимум за два дні. Якщо вам потрібна допомога з підготовкою інших документів — зверніться до юристів майданчика за посиланням https://smarttender.biz/yuridichniy-suprovid/

Хмарне сховище для файлів

Якщо ви берете участь у декількох закупівлях одночасно або поспіль, немає потреби кожного разу завантажувати на майданчик одні й ті самі документи під час подачі тендерної пропозиції. Це займає час і може призвести до плутанини. Скористайтеся хмарним сховищем «Мої документи», яке безпосередньо підключене до сторінки подачі пропозицій. Завантажте необхідні документи, розсортуйте по папках, а потім просто додавайте їх до своєї пропозиції.

Підписання кожного документа КЕП

Все частіше замовники вимагають від учасників підписувати кожен електронний документ за допомогою КЕП. Сторонні сервіси, призначені для цих завдань, — не завжди зручні: вони мають обмеження на розмір файлів. Крім того, користувач змушений завантажувати документи в базу цих сервісів, а потім ще й десь зберігати підписані файли. На майданчику SmartTender.biz є інструмент підписання файлів КЕП на сторінці подачі тендерної пропозиції. Вам достатньо натиснути дві кнопки, і підписаний документ автоматично додасться до вашого тендерній пропозиції.

Безкоштовна юридична допомога

Заручіться підтримкою досвідчених юристів майданчика, щоб розібратися в спірних юридичних питаннях в ході тендеру. Ви також можете замовити допомогу в складанні тендерної пропозиції або скарги, аналіз пропозицій конкурентів та інші юридичні послуги аж до повного ведення вашої участі в тендері. Консультація доступна для будь-якого тендеру за посиланням https://smarttender.biz/yuridichniy-suprovid/

Факторинг

Якщо ви берете участь у публічному тендері, будьте готові, що держзамовник зможе оплатити товар лише через 30-60 днів після його отримання. Скоротіть цей час до двох днів, скориставшись послугою факторингу. Майданчик SmartTender.biz дає можливість своїм користувачам укласти договір факторингу з одним із п’яти банків-партнерів, та отримувати оплату за товар практично відразу після поставки.

Користуйтеся доступними інструментами майданчики SmartTender.biz та перемагайте в тендерах! Щотижня в державних закупівлях перемагають понад 7 000 користувачів цього майданчика.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: