Реконструкція аеропорту «Херсон» завершена на 65 відсотків (відео)

Злітно-посадкова смуга у херсонському аеропорту, реконструкція якої почалася 20 вересня, готова на 65 відсотків. Про це Суспільному розказав заступник директора аеропорту Анатолій Ткач.

Тимчасова перерва у роботі аеропорту вплинула на подорожувальників з Херсона.

Після завершення реконструкції злітно-посадкової смуги та перевірки виконаних робіт встановлять світло-сигнальна систему за 48 млн грн. Це фінансує обласний бюджет, розказав голова херсонської облради Олександр Самойленко.

«Ми дуже сподіваємось, якщо погодні умови не будуть заважати, то до 15 грудня вся техніка вже вийде з цього об`єкту. Буде встановлено світло-сигнальну систему і станом на 1 січня ми вийдемо на сертифікацію аеропорту за міжнародними стандартами. Ми сподіваємось, що до 15 січня пройдемо цю сертифікацію. Будемо ставити на кінець січня перші вильоти з відновленого аеропорту», — каже Олександр Самойленко.

Злітно-посадкова смуга з 1980 року не ремонтувалась капітально, тому ця реконструкція була вкрай необхідна, крім того, змін вимагають і міжнародні стандарти, сказав заступник директора аеропорту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: