Ремонт мосту через Північно-Кримський канал у Таврійську спричинив незручності (відео)

З 15 березня міст через Північно-Кримський канал у Таврійську закритий на капітальну реконструкцію. Однак довгоочікуваний ремонт спричинив незручності.. В соціальних мережах виставляють фото та відео тимчасового пішохідного мосту, по якому відтепер необхідно пересуватися. Люди скаржаться: міст хиткий, не має освітлення, а поставлені дерев’яні перила навіть не зачищені.

Як довго люди будуть вимушені користуватися цим переходом? Чому не можна було організувати пішохідний рух інакше? Та врешті чи це безпечно? З такими питаннями знімальна група «Херсон плюс» звернулася до начальника Служби автомобільних доріг у Херсонській області Миколи Савченко.

Пан Микола пояснює, тимчасовий пішохідний перехід був спеціально збудований для зручностей людей. З початку його будівництво у проекті не передбачалося. Тож усі скарги від громади найближчим часом будуть виправлені.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: