Ринок у Великих Копанях не може відновити свою роботу

Гуртовий ринок у Великих Копанях не може відновити свою роботу 15 квітня 2020 року. Про це повідомляє «Перший регіональний» з посиланням на інформацію дирекції ринку.

«Незважаючи на те, що ми вжили всіх заходів для недопущення виникнення і поширення коронавірусу на території гуртового ринку: здійснювали температурний скринінг працівників та відвідувачів, було нанесено розмежувальні лінії для розміщення автомобілів та інше; перед нами Херсонською обласною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вчора ввечері, 14 квітня 2020 року, було висунуто нові умови, які виконати в стислий термін, а саме за добу просто не можливо. На цей раз перепоною стала відсутність каналізації в одній із лабораторій, які знаходяться на території ринку,» – кажуть в адміністрації.

Також вони зазначають, що каналізація в одній із лабораторій була відсутня протягом усього часу існування ринку, а це близько 20 років, і за цей час Держпродслужба не робила жодних зауважень.

Чи відновить свою роботу найбільший на півдні України гуртовий ринок «Нежданна»? Чіткої відповіді на це запитання у адміністрації ринку поки що немає.

 

Витяг з довідки комісії від 10 квітня 2020 року
Витяг з довідки комісії від 10 квітня 2020 року
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: