Ринок у Великих Копанях працюватиме за умови дотримання санітарних норм, — заступник голови ОДА

Роботу ринку «Неждана» у Великих Копанях Олешківського району тимчасово призупинено у зв’язку з порушенням санітарних та карантинних норм. Таке рішення прийнято на основі висновків Держпродспоживслужби та Нацполіції.
Про це повідомив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

За його словами, адміністрація ринку не забезпечує безпеку покупців та працівників: не здійснюється температурний скринінг, допускається велике скупчення людей, працюють торговельні точки (кафе), робота яких у зв’язку з карантином заборонена.
«Ми розуміємо, що ринок у Великих Копанях є одним з найбільших в Україні, і розуміємо необхідність того, щоб він працював. Але зараз безпека та здоров’я наших громадян – перш за все. Адміністрація та власники ринку мають забезпечити дотримання санітарних та протиепідемічних норм. Тільки у такому випадку ринок відновить свою роботу», — зауважив Вадим Чабан.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: