Рішення першої сесії Каховської міської ради сфальсифіковано

Рішення першої сесії нової Каховської міськради, які не виносилися на голосування, оприлюднені на сайті ради як ухвалені.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на видання Європростір.

 

Рішення першої сесії нової Каховської міскради, які не виносилися на голосування, оприлюднені на сайті ради як прийняті. Під номером один розміщене рішення «Про інформацію міської виборчої комісії щодо підсумків виборів міського голови та визнання його повноважень», а під другим — аналогічне рішення про підсумки виборів депутатів. Обидва вони датовані 19 листопада. Проте на пленарному засіданні першої сесії, яке відбулось цього дня вказані рішення ніким не приймались, на голосування вони не вносились.

 

Як озвучив на початку засідання міський голова Віталій Немерець, першим питанням у порядку денному був розгляд проєкту рішення про обрання секретаря міськради. Натомість на сайті міськради він чомусь оприлюднений під зовсім іншим порядковим номером – №3.

 

Крім того, до оприлюдненого на сайті Каховської міськради рішення про утворення виконавчого комітету внесли зміни, за які теж не голосували на пленарному засіданні та які були відсутні у виданому депутатам проекті цього рішення. Вони стосувались суттєвих правок у назвах посад кількох членів виконкому. Відповідно до чинного регламенту міськради, всі ці зміни мали внести при розгляді цього питання на самій сесії.

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: