Рівень злочинності на Херсонщині шокує, — облпрокурор

Прокурор Херсонської області Ігор Івченко шокував звітом. Рівень злочинності на Херсонщині є одним з найвищих у державі, і при цьому якість слідства дуже низька.

За словами облпрокурора, на одного слідчого припадає на рік одне доведене до суду провадження. В нього та громади дуже багато питань до слідчих міської та обласної поліції.

Слідчими на Херсонщині нерозкриті понад 200 умисних вбивств (за ряд років), чимало крадіжок. Погано ведеться робота по злочинах, пов’язаних з водним та лісним браконьєрством. На Херсонщині понад 300 гарячих «браконьєрських» проваджень, практично всі не доходять до суду.

На питання журналістів Ігор Івченко відповідати не схотів, як і конкретизувати дані по певних резонансних справах, про це повідомляє «Народний контроль Херсон».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. Роман Волынец

    Я прошу прощения, а в самой прокуратуре как борются с прокурорами-преступниками? Привожу пример, это прокуроры Юрченко и Чемерис, Херсонская гор прокуратура. Мною была размещена масса статей в различных изданиях про их мафиозные дела, где реакция? Где реакция их прокурорской внутренней безопасности? Я встречался с Тригубенко, приводил в пример подтверждающие слова документы, что это изменило или на что повлияло? Все дело в том, что прокуратура Херсона это преступная группировка сама по себе, это мафия. Достаточно приза в 500 долларов США и эта мафия будет жрать любого, им плевать кого.
    Если знаком с «нутрянкой» работы прокуратуры Херсонской то глядя на это выступление поверить в искренность спикера, мягко говоря — невозможно.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: