РНБО рекомендувало Великоолександрівській ТГ на Херсонщині посилити карантинні обмеження

Через стрімке зростання кількості хворих на коронавірус на Херсонщині у кількох районах та громадах ввели додаткові карантинні обмеження. Найбільша кількість захворювань зареєстрована у Великоолександрівській громаді — 642 випадки на 100 тисяч населення. У РНБО такі дані викликали занепокоєння і вона звернулась до селищної ради із рекомендацією посилити карантин на території громади.

Про це на брифінгу розказав перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій.

За його словами, було офіційне звернення від Ради національної безпеки та оборони України до Великоолександрівської селищної ради стосовно введення додаткових обмежувальних заходів на території громади.

У зверненні РНБО просить голову селищної ради провести термінове засідання комісії ТЕБ і НС і його рішенням ввести додаткові заходи і обмеження, щоб стримати розповсюдження коронавірусної інфекції.

«Про прийняття рішення просимо поінформувати Апарат Ради національної безпеки і оборони», — йдеться у зверненні.

РНБО рекомендувало Великоолександрівській ТГ на Херсонщині посилити карантинні обмеженняХерсонська ОДА

Наступного дня комісія ТЕБ та НС Великоолександрівської селищної ради зібралась на позачергове засідання і посилила на території громади карантин.

Голова комісії, вона ж голова селищної ради Наталя Корнієнко звернулася до жителів:

«Будьте обачними, з відповідальністю ставтеся до здоров’я власного та вас оточуючих. Усі стомилися від карантинних обмежень, проте поширення коронавірусної інфекції із кожним днем прогресує. Просимо з розумінням сприймати ситуацію, що склалася на території селищної ради, дотримуватися протиепідемічних заходів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України».

За рішенням комісії карантин у Великоолександрівській громаді триватиме до покращення ситуації.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: