Ромаскевич очолив Херсонський обласний штаб з ліквідації наслідків COVID — 19

Про це повідомив сам Юрій Ромаскевич. Юрій Олексійович є депутатом обласної ради та головним лікарем Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини.

З понеділка очолив обласний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронарвірусної хвороби COVID — 19. Роботи надзвичайно багато! Дякую кожному хто бажає допомогти! Ситуація серйозна, маємо на сьогодні 13 підтверджених випадків! Ті заходи які вживаються владою області та штабом цілєспрямовані та впевнений дадуть нам шанс уникнути таких трагічних наслідків, які спостерігаються в Європейських країнах та США! Перший позитив — кажу відверто влада України своєчасно ввела обмежувальні заходи, ми не спізнилися як Італія, Іспанія та інші на 2 тижні, карантинні заходи введено своєчасно! Зараз головний акцент на виконанні обмежувальних заходів, нарощуванні обсягів тестування, роботі у виявлених вогнищах, ресурсному та кадровому забезпеченні готовності системи охорони здоров’я до надання медичної допомоги. Ще раз дякую всім хто працює в цих напрямках! Окремо звертаюсь до населення — виконуйте вимоги карантину! Не нехтуйте здоров’ям своїм та здоров’ям своїх близьких! Разом ми подолаємо цю халепу!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: