Розглянемо новий засіб для догляду – есенцію

Багато споживачів нещодавно дізналися про кислоти у догляді за шкірою. З’явилися тоніки та тонери. Багато хто намагався знайти відмінності цих виробів. Косметична індустрія йде далеко вперед і з кожним днем ​​удосконалюється. У продажу з’являються нові та корисні продукти для обличчя, зони декольте, шиї. На сайті https://thebodyshop.ua/produkty/oblichchya/sirovatki-esentsii/ ви можете познайомитись із різними видами товарів. Ми вже розглядали багато видів засобів догляду. Сьогодні поговоримо про особливості есенції.

Що являє собою есенція?

Цей продукт дозволяє додатково зволожувати шкіру, боротися з певними проблемами. Наноситься перед іншими доглядовими засобами.

Есенції мають ніжну безмасляну структуру і чудово засвоюються шкірою. Дозволяють більш ефективно працювати іншим засобам догляду. Подальше вживання емульсій, кремів дає результат ще краще.

Завдяки есенції поживні речовини інших виробів працюють у глибоких шарах, а не на поверхні.

Чим корисне застосування есенції?

Препарат сприятливо впливає на шкіру. Вона отримує такі плюси:

  • знижується в’янення шкіри;
  • зволоження;
  • насичення поживними речовинами;
  • зменшення різних подразнень на поверхні;
  • очищення;
  • боротьба із пігментними плямами.

Правильне використання есенції

Кожна жінка хоче, щоб косметика працювала ефективно. Для цього необхідно правильно використовувати засоби догляду. Корейську косметику слід наносити послідовно.

Спочатку варто використовувати легші продукти, а потім із високою щільністю. На етапі використовують есенцію.

На першому етапі очищають поверхню від жиру та бруду. Після цього використовують тонер, а потім есенцію. Її наносять легкими поплескуваннями і не втирають.

Вибір есенції за типом шкіри

Засіб слід вибирати за поданим параметром. Під кожен вид шкіри існує власний продукт.

Сухій шкірі рекомендується брати комплекс крему та емульсії. Завдяки цьому досягається ефект високого зволоження. Варто знайти у складі олію авокадо, оливи, гіалуронову кислоту.

Для жирної шкіри можна підібрати емульсію чи крем. Відмінно підійде зволожуюча есенція, яка має антибактеріальні властивості.

Комбінована та нормальна шкіра також добре сприймає використання одного із засобів – емульсії або крему.

Жінкам у зрілому віці варто наносити крем та есенцію. Рекомендується купувати продукти із муцином, пептидами, колагеном.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: