Рятувальники Херсонщини розпочали рейди в екосистемах (відео)

Ці спекотні кадри минулого року, щоб попередити небезпеку рятувальники Херсонщини вже зараз б’ють на сполох адже початок весни відкриває сезон пожежонебезпечного періоду. Зокрема пожежі в екосистемах – останнім часом виникають майже щодня.

Небезпека посилюється ще й тим, що на територіях, які охоплюють водно-болотяні угіддя розташовані дачні та садові товариства, а також прилягають сільські населені пункти та навіть міські забудови. Саме тому представники ГУ ДСНС України в Херсонській області посилюють профілактичну роботу в цьому напрямку, залучаючи до даних заходів і представників владних структур. Останній такий рейд відбувся у житловому секторі Корабельного району.

Це територія, що прилягає до річки Вірьовчина і їй рятувальники приділяють особливу увагу. Водний потік вже давно пересох, а на його місці утворилися торф’яні пласти, які у випадку займання надзвичайно складно гасити. Ускладнює процес роботи вогнеборців і зарослі очерету та сухостою. У спеку все це миттєво спалахує і при попутному вітрі рухається у бік житлового сектору

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: