СБУ викрила проросійського інтернет-троля на Херсонщині

Співробітники Служби безпеки України викрили на території країни мережу проросійських інтернет-агітаторів, які розповсюджували провокативну інформацію. Зокрема, закликали до порушення територіальної цілісності країни, зміни конституційного ладу, а також розпалювали міжнаціональну ворожнечу, повідомляють у відомстві, передає Кавун.city.

Підозрювані діяли в різних регіонах України за прямою вказівкою кураторів із Росії. Так, на Херсонщині в місті Олешки викрили чоловіка, який користувався забороненою на території країни соцмережею, в якій викладав антиукраїнські матеріали, виправдовував російську агресію проти України та закликав до відокремлення окремих регіонів країни з подальшим їх приєднанням до Росії.

Подібні факти зафіксували у Дніпропетровській, Полтавській та Закарпатській областях. Скрізь проросійські провокатори робили подібні заклики, а також виправдовували незаконну окупацію Росією Кримського півострова.

Дії підозрюваних кваліфікували як посягання на територіальну цілісність та недоторканість України (стаття 110 Кримінального кодексу України). Усім повідомлено про підозру.

Згідно з Кримінальним кодексом, в разі доведення вини агітаторам загрожує покарання у вигляді ув’язнення терміном до 5 років з конфіскацією майна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: