Секретар Херсонської міськради: На жаль, стан міста погіршується, а обличчя на бордах все яскравіше

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко зробила допис у соцмережі фейсбук, в якому поділилася своєю думкою про сьогоднішнє становище нашого міста:

Після позачергового засідання виконкому, де розглядалося 13 питань порядку денного, особливо вражає побачене у місті!
Жах, який не передати ніякими словами. Висновки зробіть самі! Це місто Херсон, наше рідне місто. Мені шкода за кожного із нас, адже ми, його жителі, не заслуговуємо на отримання низькоякісних послуг із прибирання і благоустрою. І додам — це все за кошти міського бюджету, а значить — за кошти платників податків. Подробиці будуть, але спочатку залишу фото і відео зняті сьогодні — 8.04.2020 року! Це ні 1947, ні 1960, ні 1985 роки.
Це — 21 століття, де гроші платників податків витрачаються на однолітні рослини, яких ми не бачимо, на системи поливу, які не працюють, на детальні плани міських парків, благоустрій яких можна робити і без них і т.д. Цей перелік достатній. І кожне таке питання не залишається без моєї уваги, без уваги інших депутатів. Скільки написано зауважень, заперечень, відмов у підписі таких рішень. На жаль, стан міста погіршується, а обличчя на бордах все яскравіше! Я так розумію, спочатку держаудитслужба за зверненням депутатів порахує ефективність використання бюджетних коштів, комунального майна, а потім — і правоохоронці зможуть добре попрацювати. Дістали!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: