Секретар Херсонської міськради позивається до суду на начальника Управління комунальної власності ХМР

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко позивається до суду на начальника Управління комунальної власності Херсонської міськради Аліси Вербицької. Про це Урсуленко повідомила громадськість через соцмережу фейсбук.

Плюс ще один позов — Про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації та стягнення моральної шкоди

Багато хто бачив відеозапис в Інтернеті, як чиновниця міськвиконкому спілкувалася із громадськістю та депутатами, які згідно Закону України «Про місцеве самоврядування», маючи право на невідкладний прийом, намагались отримати відповіді на питання, на яких підставах в проєкті рішення перелік з об’єктами комунальної власності був одноосібно збільшений з 12 на 87 саме начальником управління комунальної власності, без розгляду на депутатських комісіях, без погодження із профільним заступником міського голови, без розміщення додатку з 87 об’єктами на сайті??? Що приховують від територіальної громади? Але довелось дивитися на влаштовану нею шоу-програму із нецензурною лайкою. Такі питання вирішуються тільки в суді! До речі, визначену моральну шкоду вказала перерахувати на дитячий будинок, їм допомога дуже необхідна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: