Секретар Херсонської міськради розповіла про виділення коштів на медичну галузь

Секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко у соцмережі facebook розповіла про засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури, медицини, соціального захисту населення, охорони навколишнього середовища та у справах молоді ХМР.

Відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, спорту, культури, медицини, соціального захисту населення, охорони навколишнього середовища та у справах молоді ХМР, в якому взяли участь і депутати бюджетної комісії, а також інших. На розгляд було винесено одне питання, яке пов’язане з терміновими заходами щодо запобігання поширенню коронавірусу. Учасникам засідання управлінням охорони здоров’я були надані конкретні розрахунки орієнтовного обсягу потреб на забезпечення медичної галузі міста: засоби індивідуального захисту, ліки, обладнання, витратні матеріали, — на суму близько 44 млн. грн. При цьому, Департамент фінансів в пояснювальній записці до проєкту рішення «Про зміни до бюджету-2020» представив іншу, досить скромну цифру, щодо виділення коштів на медичну галузь міста, де на ПОТРЕБИ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ ПЕРЕДБАЧАЛОСЯ ВСЬОГО 7 млн.грн. і близько 42 млн. грн. на резервний фонд!!!
Депутати профільної комісії — Кияновський А. та Сальдо В. надали слушні пропозиції , які комісія підтримала одноголосно і рекомендували:
— задовольнити в повному обсязі потреби медичної галузі — згідно розрахунків- 43977569грн.,

— 3 млн. грн виділити на підтримку багатодітних родин,

— начальнику управління охорони здоров’я ХМР визначити суму для забезпечення ліками хворих на сахарний діабет,

— відділу з питань цивільного захисту передбачити кошти згідно розрахунків на ведення робіт з дезінфекціі.

Було багато виступів депутатів на підтримку працівників медичної галузі міста щодо забезпечення їх всім необхідним для збереження їх життя, створення умов для їх безпечної роботи, а також надання вчасної і професійної допомоги городянам!

Маю надію, що в сесійній залі ці рекомендаціі будуть підтримані більшістю голосів. Будьте здорові! Бережіть себе та своїх близьких, якщо потрібно виходити із дому — користуйтеся індивідуальними засобами захисту!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: