Секс-іграшки: чому вони вам потрібні і як їх вибирати

Світ не стоїть на місці, усе рухається і тече, не винятком є і індустрія секс-іграшок. Наразі все більше людей відкривають для себе море спокуси і задоволення, вивчають своє тіло і сексуальність, що позитивно впливає на якість сексуального життя загалом. Звичайно, великий внесок до цього процесу зробили іграшки для сексу.

Усі ми різні: в нас різні звички, бажання, різний сексуальний апетит. Можливо ви з тих пар, кого цілком влаштовує їх інтимне життя, або ж секс-девайси не потрібні вам через релігіозні чи фізіологічні особливості, тоді я не буду вас примушувати до ознайомлення з цим текстом. Але раптом ви невдоволені тим, що відбувається в ліжку, чи просто хоч трішки зацікавились – ця стаття стане вам внагоді.

Так от. Вам точно потрібні іграшки для дорослих, якщо:

  1. Про оргазм ви чули лише із книжок, фільмів та від подруг. Ну тобто десь у когось він точно існує, але не у вас. Не поспішайте робити сумну моську, оргазм від вагінального сексу отримують не всі, деяким жінкам необхідна стимуляція клітору ззовні. Тож все залежить не тільки від ваших постільних здібностей, а ще й від анатомії.
  2. Не влаштовує тривалість статевого акту. Все закінчується занадто швидко, чи навпаки, затягується на декілька годин і стає «внапряг» – в обох випадках вирішення геть просте, треба лиш завітати у секс-шоп.
  3. Секс став прісним, як смажена картопелька без солі і перцю. У такому разі не обійтись без допінгу у вигляді інтимних іграшок, сексуальної білизни та інших приблуд.

Крім вище названих причин, можна поринути у світ вивчення девайсів для дорослих у період без постійних відносин або знаходячись на відстані від коханої людини. Також іграшки стануть у нагоді, якщо секс тимчасово заборонений (наприклад, після пологів).

Для того, щоб не купити кота в мішку, а вибрати дійсно якісну і потрібну секс-іграшку, треба ще до покупки визначити для себе декілька нюансів:

  • скільки коштів максимально ви згодні викласти за девайс;
  • як часто плануєте ним користуватись;
  • які потреби він буде закривати;
  • зовнішній вигляд (дизайн, матеріал) та технологічність.

Секс шоп – унікальне місце, де можна знайти що завгодно, звичайно, якщо це справді гарний та прокачаний магазин, який прислухається до потреб своїх клієнтів. Вибираючи інтимні іграшки не забувайте, що ви завжди можете звернутися до консультанта, ця людина більш детально розкаже про ті штуки, які вас зацікавили, та може порадити щось дійсно неординарне і потрібне.

Тож обираючи секс іграшки зверніть увагу на матеріал, який вам більш довподоби, не забудьте про дизайн (реалістичний, мінімалістичний чи футуристичний) і орієнтуйтесь на бажану ціну. Але найголовніше – щоб той девайс вам подобався і допомагав реалізувати ваші бажання: поринути у насолоду разом з партнером чи відатися хвилям оргазму на самоті, зробити прелюдію більш яскравою або подарувати один одному феєричне завершення інтимної близькості.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: