Що відомо про нового заступника облпрокуратура Херсонщини

У прокуратурі Херсонської області відбуваються чергові кадрові зміни.

Так, Юрій Ясеницький, який віднедавно обійняв посаду заступника прокурора Херсонської області, поїде до Києва. У поліції Київської області він отримав аналогічну посаду.

Про це повідомляє у соціальних мережах повідомляє депутат міської ради Віталій Богданов. Дану інформацію підтверджують і в Офісі Генерального прокурора.  За словами Богданова, низку призначень від офісу Генпрокурора в областях провели ще вчора. Відтепер замість Ясеницького очолюватиме пост заступника прокурора Херсонської області львів’янин Євген Заходило.

Відомо, що раніше Євген Заходило був керівником Самбірської місцевої прокуратури Львівської області.  Сьогодні новопризначенець має квартиру, житловий будинок та земельну ділянку на Львівщині. Крім цього, по дві квартири задекларовано на його дружину та доньку.  Їздить Заходило на іномарці “AUDI A6” 2009 року випуску. За 2018 рік заробітна плата правоохоронця склала 503 тисячі 355 гривень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: