Школи Хрестівської ОТГ не готові до 1 вересня через порожній бюджет (відео)

Система протипожежного захисту, прибирання території закладу та розташованого поруч дендрологічного парку, а також поточні ремонти класних кімнат. І це ще не весь перелік вимог, аби першого вересня Хрестівська опорна ЗОШ мала змогу прийняти дітей на навчання. Однак на сьогодні з місцевого бюджету на ці роботи не поступило жодної копійки. І це при тому що через 2 тижні навчальний заклад перевірятиме відповідна комісія.

Аналогічна ситуація відбувається і в сусідньому селі Шевченко, яке також відноситься до Хрестівської ОТГ. Директор місцевої школи Володимир Ліфінцев не приховує, підготовка закладу до початку навчального року стала справжнім викликом для колективу.

Директори шкіл наголошують, проблема з недофінансуванням навчально-виховних закладів у Хрестівській ОТГ триває вже близько року. Так у 2021 році в місцевому бюджеті взагалі не було передбачено коштів на курси підвищення кваліфікації педагогів, їх медичний огляд чи будь-які роботи з капітального чи поточного ремонту у закладах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: