Школярі Херсонщини повертаються на навчання вже з наступного тижня (відео)

Дистанційне навчання завершено. Вже з 11 травня школярі Херсонщини повернуться за парти. Про це під час онлайн-брифінгу повідомим заступник голови облдержадміністрації Вадим Чабан.

Відповідне рішення було прийнято регіональною комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій через зниження рівня захворюваності на Covid-19.

Вадим Чабан також зазначив, що загальний показник кількості хворих коронавірусом в області становить 217 випадків на 100 тисяч населення. Тому Херсонщина продовжує перебувати у жовтій зоні карантину. Покращення епідемічної ситуації спостерігається і у сусідньому регіоні — на Миколаївщині.

Водночас із цим представник обласної влади наголосив, ситуація може змінитися у будь-який момент. Тож аби попередити ймовірні спалахи інфікування – під час поминальних та святкових днів діятимуть додаткові рекомендації комісії ТЕБ та НС.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: