Шостий рік «Добродія-Херсон» надає громадянам безкоштовну юридичну допомогу

Шостий рік ГО»Добродія-Херсон»(керівник Вікторія Гавренкова) надає громадянам безкоштовну юридичну допомогу. Нажаль, не рідко доводиться стикатись з питаннями, вирішення яких гальмується безвідповідальним ставленням та байдужістю посадовців.

До нашої організації звернулась мешканка селища Текстильників. Декілька років тому вона стала інвалідом. І всі ці роки жінці доводиться не тільки боротись з хворобою, а й терпіти знущання з боку рідних — матері та сестри. Неприпустимою, на наш погляд, була бездіяльність правоохоронних органів, до яких зверталась жінка. Лише після втручання нашої організації з’явилась реакція на ці звернення. Та головне — людина відчула увагу до себе. Слід відзначити, що, завдячуючи небайдужості начальника служби у справах дітей Херсонської ОДА Людмили Афанасьєвої, яка при нагоді від нашої організації дізналась про дане питання (і, по суті, не повинна займатись його вирішенням), доля жінки змінилась, — пише ГО»Добродія-Херсон» у соціальній мережі facebook.

Через фізичне, психологічне, економічне насильство по відношенню до жінки працівниками мобільної групи реагування на факти домашнього насильства ГУНП в Херсонській області її доставлено до притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Жінку взято під соціальний супровід, складено план соціальної та психологічної роботи. ГО»Добродія-Херсон» продовжує свою участь у вирішенні питань жінки.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: