Ситуації на Херсонтеплоенерго і Водоканалі вивчатиме спеціальна депутатська комісія міськради

Тимчасова контрольна комісія з питань перевірки фінансово-господарської діяльної міських комунальних підприємств (МКП) «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона» та «Херсонтеплоенерго» створена у Херсонській міськраді.

Про це повідомляє кореспондент Depo.Херсон.

Як розповіла секретар комісії депутатка Херсонської міськради Оксана Погомій, найбільше занепокоєння викликає ситуація на МКП Херсонтеплоенерго. За словами Оксани Погомій, вже після першого засідання комісії виникло враження, що підприємство, яке відповідає за опалення значної частини житлового фонду Херсона, готували до банкрутства.

«Нам розповіли про результати аудиту підприємства, і вони нас неприємно вразили. Ми тільки починаємо працювати, і поки що немає офіційних висновків, тому від цифр та деяких подробиць я утримаюсь. Скажу тільки, що є нагальна необхідність провести інвентаризацію майна підприємства, бо питань багато», – каже Погомій.

Зокрема, вона зазначила, що є питання по проведеній підприємством модернізації п’яти котелень: на підприємстві немає актів виконаних робіт по монтажу котелень, але котельні введені в експлуатацію. Також невідомо, куди поділося старе обладнання, демонтоване під час модернізації.

Але, як розповіла Оксана Погомій, вже зараз очевидно, що підприємство Херсонтеплоенерго потребує антикризових заходів, може, навіть санації. Також міській раді і міському голові буде рекомендовано створити на значущих для міста комунальних підприємствах наглядові ради.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: