Скадовській лікарні на Херсонщині не вистачає кисню (відео)

Працюють цілодобово, не зважаючи на зміни, та шукають кисень в Херсонській області та за її межами. У такому режимі останній тиждень функціонує Скадовська центральна міська лікарня. Про це Суспільному розповів головний лікар Костянтин Руденко.

«Ми — один із 10 закладів охорони здоров’я Херсонської області, який ще минулого року був визначений як базовий заклад з надання допомоги хворим на COVID-19. На сьогодні за наказом Департаменту здоров’я Херсонської області у нас перепрофільовано 141 ліжко під лікування таких хворих. З них 73 ліжка забезпечені центральною подачею кисню хворому з кисневого балону і 36 – це забезпечення за рахунок кисневих концентраторів», — говорить Костянтин Руденко.

Як розказав головний лікар, щодня у лікарні в середньому десь до пів сотні хворих на коронавірус. З них майже половина – тяжкі пацієнти, які потребують кисневої підтримки.

«Основна проблема на сьогодні — це забезпечення киснем. Найближчий тиждень я очікую поставку кисневої станції, за яку ми вже розрахувалися, яка буде забезпечувати практично повністю потреби нашої лікарні з тими витратами, які у нас є», — каже Руденко.

Враховуючи, що Скадовська лікарня є базовою, минулого року були надані державою цільові бюджетні гроші для забезпечення киснем. Тепер тут буде встановлено кріоциліндр, місце під обладнання вже підготували, говорить головний лікар.

«Додатково у цей проєкт включено кріоцилідр. Він буде розрахований на 2 тонни рідкого кисню, який буде забезпечувати інфекційне відділення і у разі форсмажорних обставин по кисню, він зможе забезпечувати потреби всієї лікарні».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: