Скандал у Херсоні: мер хоче обмежити дитячу освіту

Сьогодні під час робочої групи Херсонської міської ради голова Володимир Миколаєнко разом з управлінням освіти намагався швидкоруч перейменувати ряд шкіл міста та тим самим лишити їх можливості навчати дітей старше 9 класу.

На перший погляд процедура лише формальність та потрібна на вимогу нових законодавчих актів. Як прокоментував депутат Олег Романюк, таке рішення ради є регуляторним актом, а отже потребує обов’язкового громадського обговорення: лише громаді Херсона вирішувати, у яких школах залишать навчання у 10-11 класах, а у яких такого навчання не буде. Херсонці планують майбутнє своїх дітей, і право на освіту обмежувати чиновники не можуть — тим більше протягуючи його на робочій групі.

До всього, як з’ясували під час засідання, питання перейменування та обмеження освіти не пройшло депутатські комісії, тож має бути знято.

Проголосовано за його додатковий розгляд наступного тижня, у якому братимуть участь голови фракцій, секретар та інші. Громаду поки що, на жаль, не запрошують!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: