Скільки заробляють помічники народних депутатів з Херсонщини

Наразі Херсонщина представлена чотирма народними депутатами: це Вікторія Вагнєр, Павло Павліш, Володимир Іванов та Олексій Ковальов. Усі представляють політичну партію «Слуга народу». До речі, єдиним нардепом не від президентської партії як раз був Ігор Колихаєв — він був самовисуванцем.

У виданні Кавун.сіті порахували зарплатню, яку отримують помічники народних депутатів, тобто йдеться про бюджетні кошти.

Рахуємо зарплатню помічників

У кожного з депутатів є помічники. Частина з них працює на громадських засадах, а деякі отримують заробітну платню в Управлінні справами Апарату Верховної Ради України. Саме туди ми надіслали запити, аби дізнатись, скільки цього року отримали помічники обранців з Херсонщини. Всього зарплатню помічників отримують семеро осіб, які допомагають херсонським нардепам. Підемо в порядку зменшення зарплат.

Отже, найбільше за 9 місяців 2021 року отримала Перфецька Алла Володимирівна — помічниця Володимира Іванова: 463 900 грн за 9 місяців цього року.

На другому місці — Зайченко Олег Григорович, помічник Вікторії Вагнєр: у нього 361 125 грн за 9 місяців.

Третьою за рівнем зарплати виявилась Пряженкова Наталія Олександрівна — помічниця Павла Павліша: у неї за 9 місяців цього року 239 753,49 грн.

Трошки менше, аніж у Наталії Пряженкової зарплатня за 9 місяців у Рената Габіловича Гасимова — він заробив за 9 місяців 234 000,00 грн (помічник Олексія Ковальова).

На п’ятому місці — іще одна помічниця Олексія Ковальова Запорожець Марина Василівна: вона за 9 місяців отримала 207 000 грн.

Далі — помічник Вікторії Вагнєр Гуля Віталій Сергійович: у нього 111 825,01 грн за 2021 рік.

Найскромнішою є помічниця Павла Павліша Оксана Володимирівна Д’якова: за 9 місяців 2021 року вона отримала 90 000 грн у Верховній Раді.

Ось власне відповідь на запит, аби ви не сумнівались, що ми не вигадали дані:

Хто з помічників активний, а хто ні

Помічники народних депутатів з Херсонщини здебільшого не дуже активні в соцмережах та в громадському житті в цілому. Найбільшу активність ми помітили лише у помічниці Павла Павліша Оксани Д’якової та у помічника Вікторії Вагнєр Олега Зайченка.

Оксана Д’якова — депутатка Херсонської міської ради VII скликання (ПП «Радикальна партія Олега Ляшка»). Очолює ОСББ «Фенікс» у Херсоні. Часто Оксану Д’якову можна помітити на заходах ОСББ у Херсоні та на різних комісіях, які вирішують питання ЖКГ. У 2021 році претендувала на посаду директорки Департаменту розвитку об’єктів комунальної власності територіальної громади Херсонської міської ради. Однак, структуру не очолила — там залишилась попередня керівниця.

Олег Зайченко веде активне громадське життя, чимало пише про політичну обстановку в Україні в цілому та Херсоні зокрема на власній сторінці у Фейсбук. Днями поширив антивакцинаторський допис із тезою, яку вирвали з контексту. Варто зазначити, що народна депутатка, якій допомагає Олег Зайченко, — Вікторія Вагнєр — лікарка, яка чимало переймається питаннями вакцинації від коронавірусу в Україні. Її ж помічник тим часом поширює подібні дописи.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: