Спеціалісти з Херсона та Миколаєва обміналися досвідом у галузі енергоефективності

5 лютого у Миколаєві відбулася презентація системи поквартирного обліку тепла за допомогою приладів розподільників. Для співробітників комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» презентацію провів експерт з Херсона, керівник ГО «Херсонський обласний центр енергоефективності та екології» (ЕНЕКО) Андрій Карпачов.

В п’ятницю був з робочим візитом в м. Миколаїв. Проводив презентацію системи поквартирного обліку тепла за допомогою приладів розподільників, для співробітників ОКП «Миколаївоблтеплоенерго». Місто Миколаїв одне з найактивніших міст України по реалізації енергоефективних заходів. На цей рік два ОСМД Миколаїва планують реалізувати поквартирний облік тепла за программою «Енергнодім». Тому спеціалісти ОКП «Миколаївоблтеплоенерго», заздалегіть готуються до впровадження новітніх технологій в будівлях своїх споживачів, — розповів Андрій Карпачов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: