Стало відомо як на Херсонщині будуть боротися з амброзією

Про заходи боротьби з карантинними рослинами в Херсонській області повідомив директор Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення ОДА Олександр Паливода. Це відбулося на селекторній нараді, яка відбулася у режимі відеозв’язку під керівництвом очільника області Юрія Гусєва. Олександр Паливода зазначив, що останніми роками амброзія все більше поширюється територією нашої області.

«Площа засмічення складає 276 тис. га. Всі ми знаємо, що небезпечна рослина негативно впливає на здоров’я людей та є головним ворогом сільського господарства. Щоб уникнути широкого її розповсюдження, нами розроблена відповідна обласна програма на 2020 – 2023 роки», — повідомив він.

Олександр Паливода розповів, як фінансуватимуться заходи програми. Зокрема, на землях загального користування: парки, сквери, дороги, кладовища, луги, береги водойм тощо – здійснюватимуться за рахунок коштів місцевих бюджетів. А землі сільськогосподарського призначення та присадибні ділянки оброблятимуть за кошти землевласників та землекористувачів.

Хід виконання заходів контролюватиметься Департаментом розвитку сільського господарства та зрошення ОДА разом з ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: