Став відомий новий склад громадської ради при Херсонській ОДА

31 серпня о 00:01 завершилося рейтингове електронне голосування за кандидатів до нового складу громадської ради, що відбувалось на платформі електронної демократії «DEM консультації з громадськістю».

Тож, до складу консультативно-дорадчого органу увійшли представники 24 громадських об’єднань.

Останню 25 позицію розділили 2 кандидати: Юрій Білик (голова громадської організації «Крайовий (обласний) козацький осередок міжнародної громадської організації «Українське козацтво» «Херсонський Кіш») та Галина Стуканова (представник громадської організації «Фонд адмірала Джона Пол Джонса»).

Відповідно до п.15 постанови КМУ від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) якщо за підсумками рейтингового електронного голосування кількість кандидатів до складу громадської ради перевищує визначений ініціативною групою кількісний склад громадської ради, серед кандидатів, які набрали однакову найменшу кількість голосів, у той самий спосіб проводиться повторне рейтингове голосування.

Долучайтеся до повторного голосування з 02 вересня до 00.01 07 вересня за посиланням https://consult.e-dem.ua/polls/336?fbclid=IwAR3ZNTe6_BV5QdWv6a4qGRARLwbWiE8dRNlkKtTq1FoG05_RiwYD8xdVUl0, та обирайте свого кандидата до громадської ради!

Після проведення повторного голосування новий склад громадської ради буде затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації та опубліковано на офіційному веб-сайті ОДА.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: