Створено першу онлайн-екскурсію музеями Херсонщини (відео)

Херсонська область пропонує відчути себе туристами і поринути у музейний світ, залишаючись вдома.

Про це повідомляє управління туризму та курортів Херсонської ОДА.

«Першу онлайн-екскурсію музеями Херсонщини створено за ініціативи управління туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації. Тепер у кожного з нас з’явилася реальна можливість заглибитися у музейний світ, не залишаючи власної оселі», – йдеться в повідомленні.

Першим під приціл відеокамери потрапив Музей природи. Науково-природничий відділ Херсонського обласного краєзнавчого музею розташований на вулиці Театральній. Основа відділу – унікальна колекція фауни та флори, яку створив вчений-ентомолог польського походження Й.К. Пачоський.

«У музеї працюють декілька експозицій. Тільки тут ви зможете відвідати справжнє «Херсонське сафарі» й за короткий час побувати майже у кожному куточку нашої планети. Далекі гірські вершини та тропічні ліси відкриють для вас небачений світ, де живуть екзотичні тварини. З дитинства мріяли відправитися в експедицію до крижаної Арктики й побачити білих ведмедів? У вас буде така можливість завдяки виставці «Льодовий дивосвіт», – зазначають в управлінні.

Також до уваги відвідувачів ефектна експозиція «Таємниці Світового океану», у центрі якої – скелет 30-метрового кита, який привезли як подарунок закладу випускники Херсонського морехідного училища.

Укрінформ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: